Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat ve taşımacılıkta öncelikle taşınacak olan evde detaylı bir ekspertiz çalışması yapılır. Fiyatlandırma ve taşıma detayları bu ekspertiz doğrultusunda belirlenir.

Antalya evden eve asansörlü taşımacılık için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme Antalya Nakliyat firmamız depolarında bulundurulur.

Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyesi, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozumuz tarafından demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, tüm bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinalı bir biçimde yapılır.

Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat Eşyaların Paketlenmesi

Antalya evden eve asansörlü nakliye yapılırken en mühim işlem paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzemenin kalitesi ve eşyaların cinslerine uygun olarak paketlenmeleri hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.

İyi ve kuralına uygun yapılmayan bir eşya paketleme eşyaların zarar görmesine yol açabilir.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir şekilde battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılır.

Antalya Evden Eve Taşımacılıkta Kırılacak Eşyaların Korunması

Vazo, porselen, tabak gibi kırılacaklar öncelikle beyaz kağıda sarılır, daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Baloncuklu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız tercihiniz doğrultusunda beyaz cam kağıtları ile sarılır. Mermer, büyük cam ve ayna gibi eşyalar için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar için de özel yöntem paketleme yapılır.

Antalya Evden Eve Taşımacılık ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Antalya evden eve asansörlü ev taşıma ve Şehirlerarası nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, Antalya Nakliyat firmamız ile irtibata geçtiğinde her müşterimize ücretsiz ekspertizimizi göndererek nakliye işlemi yapılacak olan adresde ön keşif yapması için yönlendiriyoruz. Antalya evden eve asansörlü nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz almak istedikleri nakliye hizmeti hakkında en detayli bilgileri ücretsiz ekspertizimiz sayesinde almaktadır.

Antalya ücretsiz ekspertiz çalışanımız nakliye işlemi yapılacak adresinize gelerek yada telefon ile taşınma işlemi yapılacak olan yerle ilgili analizler yapmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyatı yapılacak adresin kaç oda ,kaç salon,eşya yoğunluğu gibi tespitler yaparak kaç adet nakliyat çalışanı olması gerektiği, kaç nakliye aracı olması gerekir gibi analizler yapar.Siz değerli müşterilerimize en uygun nakliye fiyatları sunmaktadır.Nakliye çalışmasının son aşamasına kadar tüm sorularınızın cevaplarını alacağınız tek kontak kişidir.

Antalya Evden Eve Taşımacılık Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Antalya Evden Eve asansörlü Nakliye hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvence altına almak adına tüm eşyalarınızı sigortalı nakliyat yaparak güvence altına almaktadır. Antalya sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde nakliyat işlemi sırasında doğabilecek olası eşyalarınızın hasar görmesi durumunda eşyalarınız bu şekilde en güvenilir şekilde taşınmış olacaktır.

Emek isteyen ve zor bir meslek olan nakliyatcılık işinde kurumsallığı yakalamış bir firma olarak sigortalı nakliyat hizmeti veren nakliye şirketleri ile çalışmanızı öneriyoruz.

Emek vererek aldığınız ve hatıralarınız olan eşyaların nakiye işleminde zarar görmesi ve telafi edilmemesi gibi durumlarla karşılaşmamak adına sigortalı nakliye hizmeti veren nakliyat firmaları ile çalışmanızı öneriyoruz. Geniş kapsamlı nakliyat sigortamız ile sizlere nakliyat hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Antalya evden eve taşımacılık hizmetlerinde Antalya firmamızı tercih etmelisiniz çünkü ,

Antalya Evden Eve asansörlü Nakliyat hizmetinde alanında uzman çalışanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde geniş araç filomuzdan yararlanabilirsiniz,

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde eşyalarınızın monte edilmesi için montajlama uzmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde sigortalı nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde ambalajlama ve paketleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde asansör olmayan ve dar merdiven olan bir adresdeyseniz asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde, Antalya Nakliyat firmamızdan hizmet almak istediğinizde sizlere bir telefon kadar yakınız.

 

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır...