Antalya Ofis Taşıma

Antalya ofis ve büro taşıma şirketimiz uzman çalışanlarıyla, profesyonel ev taşıma hizmetleri de vermektedir.

Antalya Ofis taşımacılığı ve Antalya Asansör Kiralama hizmetinde ilk olarak taşınacağınız bürodaki eşyalarınızın büyüklüğü tespit edilecek, Büroda önemli olan kırılacak ya da dosya tipi eşyalarınız özel olarak hazırlanmış kutulara konularak paketlenecek.

Paketleme işlemi ofis büro taşımacılığında önemlidir. çünkü yeni yerinizde bir dakika bile sizleri yormak istemeyiz. Bir an önce işlerinize başlamanız, zaman kaybetmemeniz gerekmektedir.

Ofis ve büro taşıma esnasında eşyalarınız numaralandırılarak herhangi bir karışıklık olmaması sağlanacaktır. Taşıma sırasında eşyalarınız birbiri içerisine girecek olursa birde dosyaların yediden tasnifi gibi işlerle sizleri zaman kaybettirmek istemeyiz.

Büro taşıma işlerinde önemli sorunlardan biri de büroda bulunan büyük masa veya dolaplardır. Bunların kapılardan çıkması ya da merdivenlerden aşağıya indirmek büyük sorun olmaktadır.

Bu sorunu asansörlü ofis ve büro taşıma yaparak kolay çözüme kavuşturmaktayız. Antalya asansörlü ofis taşıma işlemi şöyle olmaktadır. Bina dışına kuracağımız asansörlü vinç sayesinde eşyalarınız daha güvenilir bir şekilde taşınmış olmaktadır.

Son yıllarda asansörlü evden eve taşıma veya asansörlü büro taşımacılığı yaygınlaşmıştır. Burada dikkat edilmesi gereken konu bina dışına vinç kurulup kurulamayacağıdır. Bazı binaların aralarının dar olmasından dolayı vinç kurmak zor olmaktadır.

Büro taşıma sırasında kullanmayacağınız ya da belli bir süre bir yerde saklamak gerekliliği gördüğünüz eşyalarınız var ise bunları depolarımızda muhafaza edebiliriz. Depolarımız 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Eşyalarınız kutularda muhafaza edilecektir.

Antalya Ofis ve Büro Taşımacılığı sırasında doğabilecek sorunlara karşı eşyalarınızı nakliye sigortası kapsamına almaktayız. Sigorta işleminde expertiz elemanlarımız eşyalarınız taşınma ücretini çıkaracaklar. Expertiz hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir.

Eşya taşıma, büro taşıma konusunda Antalya' da aranan bir firmayız. Antalya ofis taşıma firmaları arasında en uygun fiyat, sorunsuz ve güvenilir bir firma olduğumuzu bildirmek isteriz.

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır...